loading

Firma Hyster-Yale Industries* troszczy się o zachowanie polityki prywatności oznacza to, że jesteśmy zobowiązani do ochrony Twojej prywatności. Proszę przeczytaj zasady Polityki Prywatności, która tłumaczy w jaki sposób chronimy Twoje dane podczas korzystania z naszej strony internetowej. Korzystając z tej strony zezwalasz firmie Hyster-Yale Industries na używanie swoich danych na zasadzie określonej w Polityce Prywatności. Może ona ulegać zmianie z czasem, więc prosimy o zapoznawanie się z nią od czasu do czasu. Data ostatniego uaktualniania znajduje się na górze tego dokumentu.

* Hyster-Yale Materials Handling Ltd (nazwa handlowa Hyster Europe) jest częścią grupy Hyster-Yale Industries, Inc.

POLITYKA TA WYJAŚNIA:

1. Jakie dane gromadzimy na Twój temat i w jaki sposób je wykorzystujemy
2. W jaki sposób chronimy Twoje dane
3. Pytania na temat Polityki Prywatności

1. JAKIE DANE GROMADZIMY NA TWÓJ TEMAT I W JAKI SPOSÓB JE WYKORZYSTUJEMY Hyster-Yale Industries nie gromadzi żadnych informacji pozwalających na Twoja identyfikacje (typu: nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mailowy) chyba że dobrowolnie wybierasz ich udostępnienie lub załączasz takie informacje dla nas włączając w to informacje dostarczone mailem, telefonicznie faxem lub innymi drogami elektronicznymi. Nie będziemy handlować, oferować, ani wypożyczać Twoich identyfikacyjnych danych osobowych do osób i podmiotów trzecich. Firma Hyster-Yale Industries będzie używać tych danych wyłącznie do wysyłania informacji które zaznaczyłeś, uwzględniając informacje dotyczące zatrudnienia w centrali lub oddziałach Hyster-Yale .

Informacje od Dzieci:  Hyster-Yale Industries nie kieruje swojej strony do dzieci poniżej trzynastego (13) roku życia. Osoby poniżej osiemnastego (18) powinny skonsultować ze swoim rodzicem lub opiekunem korzystanie z tej strony dla swojego własnego dobra.

Monitorowanie, Wykonanie i Podstawa Prawna: Hyster-Yale Industries nie jest zobligowane do monitorowania strony ani jej użycia, ani utrzymywania zawartości przeglądanych sesji. Jakkolwiek, Hyster-Yale Industries zastrzega sobie prawo w każdym momencie do monitorowania, przeglądania, przechowywania i ujawniania danych na tyle na ile to konieczne według obowiązującego prawa, odpowiednich przepisów, legalnych praktyk lub prośby rządowej lub innego tytułu prawnego bądź dochodzenia w sprawie popełnionego wykroczenia. Jesteśmy uprawnieni do użycia adresu IP w celu zidentyfikowania użytkownika gdy uważamy to za konieczne w celu ochrony naszych usług, serwisu internetowego, klientów itd.

Zmiana Właściciela lub Kontrola: W przypadku gdy Hyster-Yale Industries staje się własnością lub jest kontrolowana w części przez inne jednostki bądź osoby, dane której zgromadziliśmy mogą być przekazane w takiej części bądź częściach. W tym przypadku wskazane jednostki lub osoby będą stosować się do tej Polityki Prywatności w miejsce obecnego właściciela Hyster-Yale Industries.

Inne strony: Jeżeli w Polityce Prywatności wyraźnie nie zaznaczono inaczej, polityka ta odnosi się tylko do wykorzystywania i gromadzenia przez Hyster-Yale Industries informacji uzyskanych od Państwa. Dane osobowe przekazywane na inne strony, włącznie ze stronami firm zależnych od Hyster-Yale Industries, podlegają polityce i zasadom prywatności tamtych stron. Zachęcamy do ich sprawdzenia, zanim udostępnicie swe dane.

2. JAK CHRONIMY WASZE DANE

Błędy transmisji lub Działania Nieautoryzowane: Niestety, żadna transmisja przez internet nie jest bezpieczna w 100%. W efekcie, pomimo naszych starań aby zabezpieczyć Wasze dane, Hyster-Yale Industries nie zapewnia, ani nie gwarantuje bezpieczeństwa żadnych danych transmitowanych do nas lub przekazanych poprzez nasze usługi on-line – robicie to na własne ryzyko. Hyster-Yale Industries nie odpowiada za ujawnienie Waszych danych w wyniku błędu ich transmisji lub nieautoryzowanych działań strony trzeciej. Jednakże, od momentu otrzymania Waszych danych, dokładamy wszelkich starań aby zapewnić ich bezpieczeństwo w naszych systemach.

Bezpieczeństwo: Każda informacja dostarczona do Hyster-Yale Industries jest traktowana z uwagą i dyskrecją. Hyster-Yale Industries podejmuje działania proaktywne, celem zabezpieczenie informacji i niedopuszczenia do jej nadużycia.

3. PYTANIA DOTYCZĄCE POLITYKI PRYWATNOŚCI.

Prywatność i bezpieczeństwo są ważne dla nas wszystkich. Mamy otwarte podejście do odpowiedzialnego zarządzania powierzona nam informacja, a wymiana informacji jest środkiem od którego zależymy najbardziej, aby zapewnić jak najlepsza obsługę. Dlatego zależy nam na wzajemnym zaufaniu. Będziemy nieustannie monitorować informacje od klientów, aby ulepszyć nasze usługi i spełnić Wasze wymagania.

Jeśli masz pytania dotyczące Polityki Prywatności, praktyk związanych z tą stroną internetową, lub jej użytkowania, albo chciałbyś dodać swoje uwagi, możesz przesłać wiadomość na adres: infoeurope@hyster.com lub zadzwonić na +44 (0) 1252 810261, lub napisać na adres: Hyster-Yale Material Handlings Limited (trading as Hyster Europe) Marketing Communications Department Flagship House Reading Road North Fleet Hampshire GU51 4WD United Kingdom

4. ZMIANY

Zastrzegamy sobie prawo modyfikacji niniejszej polityki prywatności. Zachęcamy do cyklicznego przeglądania niniejszego dokumentu. Zapewni to bieżące informacje w jaki sposób staramy sie chronić gromadzone informacje. Wasze cykliczne używanie Strony oznacza Waszą zgodę na warunki polityki prywatności i jej ewentualnych zmian