loading

Odpowiadamy na potrzeby Waszej działalności, oferując wybór spośród najbardziej wszechstronnego na rynku asortymentu wózków widłowych, wózków do przewozu kontenerów i wyposażenia magazynowego.

Przekonacie się, że produkty Hyster’a są odpowiednie do operowania wszelkimi typami spaletyzowanych i nie paletyzowanych ładunków do 52 ton.

 • Wózki z silnikami spalinowymi

  Wózki z silnikami spalinowymi

  Wózki HYSTER z silnikami dieslowskimi oraz LPG cieszą się na świecie renomą wytrzymałych i trwałych maszyn do wymagających zastosowań przemysłowych

 • Kompaktowe wózki w silnikami spalinowymi

  Kompaktowe wózki w silnikami spalinowymi

  Bogato wyposażone kompaktowe wózki HYSTER szeregu FORTENS zostały opracowanie specjalnie do wykonywania operacji wysokiego podnoszenia w ograniczonej przestrzeni.

 • Wózki widłowe o dużych udźwigach

  Wózki widłowe o dużych udźwigach

  Wózki widłowe HYSTER o dużych udźwigach zostały zaprojektowane do łatwego wykonywania pracy z najcięższymi ładunkami w najtrudniejszych warunkach.

 • Wózki do kontenerów

  Wózki do kontenerów

  Wózki do kontenerów i reachstackery HYSTER łączą udźwigi do 52 ton, z wysokim poziomem solidności, wyjątkową wydajnością i niskimi kosztami eksploatacji.

 • 3 kołowe wózki elektryczne

  3 kołowe wózki elektryczne

  Innowacyjne 3 kołowe elektryczne wózki widłowe z przeciwwagą HYSTER są najwydajniejszymi i najsprawniejszymi energetycznie wózkami na rynku nadającymi się do użytkowania we wnętrzach i na wolnym powietrzu.

 • 4 kołowe wózki elektryczne

  4 kołowe wózki elektryczne

  Innowacyjne 4 kołowe elektryczne wózki widłowe z przeciwwagą HYSTER są najwydajniejszymi i najsprawniejszymi energetycznie wózkami na rynku idealnymi w szeregu różnorodnych wymagających zastosowań.

 • Wózki paletowe

  Wózki paletowe

  Elektryczne wózki paletowe HYSTER dostosowane są do każdej pracy ciężkiej lub lekkiej,  zapewniając solidność, sprawność energetyczną, wydajność, wygodę obsługi i niskie koszty utrzymania w najbardziej wymagających zastosowaniach magazynowych.

 • Wózki paletowe wysokiego składowania

  Wózki paletowe wysokiego składowania

  Wózki składowe i podnoszące HYSTER zapewniają sprawność energetyczną, wysoką wydajność, wygodę obsługi i niskie koszty utrzymania w najbardziej wymagających zastosowaniach magazynowych.

 • Ciągniki holownicze

  Ciągniki holownicze

  Ciągniki holowanicze HYSTER są wysoko wydajnym i efektywnym ekonomicznie rozwiązaniem do obsługi linii produkcyjnych, idealnymi w przemyśle samochodowym i przy optymalizacji procesów produkcyjnych do obsługi każdego rodzaju linii.

 • Wózki magazynowe typu Reach truck (wysokiego składowania)

  Wózki magazynowe typu Reach truck (wysokiego składowania)

  Wózki HYSTER "reach-truck" są wszechstronne i bardzo zwrotne. "Reach-truck" pomaga operatorom układać palety w wąskich korytarzach daleko i wysoko.

 • Wózki do kompletacji zamówień

  Wózki do kompletacji zamówień

  Szereg wózków HYSTER do wysokiej, średniej i niskiej kompletacji zamówień jest przeznaczony do przeprowadzania kompletacji przez operatora tak łatwo jak to tylko jest możliwe.

 • VNA - wózki systemowe do bardzo wąskich korytarzy

  VNA - wózki systemowe do bardzo wąskich korytarzy

  VNA - wózki systemowe HYSTER do bardzo wąskich korytarzy umożliwiają operatorom optymalizację wykorzystania pojemności magazynu i sprawne dostarczanie palet przy wysokim natężeniu prac.

 • Hyster Usługi

  Dopasować do specyficznych potrzeb swojej pracy, wybierając jeden z najbardziej kompleksowych, urządzenia do przeładunku towarów na rynku.