loading

WÓZKI HYSTER® Z SILNIKAMI DIESEL ORAZ LPG CIESZĄ SIĘ NA ŚWIECIE RENOMĄ WYTRZYMAŁYCH I TRWAŁYCH MASZYN DO WYMAGAJĄCYCH ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH

Hyster oferuje wszechstronną gamę wózków widłowych z silnikami diesla oraz LPG od standardowych modeli serii XT do szerokiej oferty wózków Hyster ® premium Fortens ®.

Seria wózków widłowych Hyster ® XT z silnikami dieslowskimi i LPG została zaprojektowana, by spełnić potrzeby klientów, u których występuje średnie natężenie pracy. Typoszereg wózków widłowych Hyster ® Fortens ® wyróżniający się innowacyjnością  w przemyśle w bardziej intensywnych warunkach eksploatacji zapewnia maksimum wydajności, sprawność i nieprzerwany czas pracy.

Wiodący w klasie wózków widłowych typoszereg Fortens ® Z silnikami diesel i i LPG łączy wydajne silniki diesel i LPG z wyjątkowymi przekładniami Hyster ® Duramatch ™, co pomaga podnosić wydajność pracy i redukuje koszty eksploatacji.

  • Hyster Usługi

    Dopasować do specyficznych potrzeb swojej pracy, wybierając jeden z najbardziej kompleksowych, urządzenia do przeładunku towarów na rynku.