loading

Silni Partnerzy. Solidne Wózki

Main Image

Firma Hyster ogłosiła nawiązanie w całej Europie szeregu nowych kontaktów mających na celu dystrybucję produktów firmy, a tym samym zwiększyła swoje możliwości w zakresie wsparcia handlowo-technicznego na wielu rynkach.

„Firma Hyster posiada jedną z najlepszych ofert produktów do przenoszenia materiałów na świecie.  Jednak sam projekt techniczny produktu nie oznacza, że będzie on niezawodny w eksploatacji” - mówi Kate Pointeau, Menedżer ds. Marki Hyster. „Ważnymi elementami jest również dobre dobranie oraz odpowiednie zarządzanie flotą pojazdów, szczególnie w zakładach, w których są one często stosowane i używane do wymagających zastosowań.”

Firma Hyster produkuje pełny asortyment sprzętu do przenoszenia materiałów, począwszy od elektrycznych wózków widłowych i produktów do magazynów, po wózki napędzane silnikami wysokoprężnymi i zasilanymi LPG, wózki wysokiego składowania i przenośniki do pustych kontenerów.  Produkty marki Hyster są wybierane przez największe firmy na świecie. Dodatkowego wsparcia udzielają im partnerzy dystrybucyjni firmy.

We Francji, firma Hyster ogłosiła ostatnio, że Manuloc będzie zajmował się dystrybucją produktów Hyster w całym kraju (wcześniej zasięg działania Manuloc było ograniczony).  Bazując na 40 latach doświadczeń w branży transportu materiałów, firma Manuloc jest obecnie uznawana za jedną z najsilniejszych organizacji serwisowych we Francji (zatrudnia ona 1200 pracowników, 700 mechaników i wynajmuje ponad 16000 pojazdów).

Przytoczone fakty z Francji odzwierciedlają sposób, w jaki Hyster działa w większości krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, współpracując np. z firmą Zeppelin na rynku w Niemczech i Europie Wschodniej, Barloworld Handling w Wielkiej Brytanii, Belgi i Holandii oraz Alfaland w Hiszpanii.

Podobnie w lutym 2011 r. firma Çukurova Ziraat została wybrana jako nowy dystrybutor Hyster w Turcji i będzie wspierała Hyster w zwiększeniu obecności w tym szybko rozwijającym się kraju. Bazująć na 49-letnim doświadczeniu w produkcji i handlu sprzętem do budowy dróg, Çukurova Ziraat cieszy się doskonałą reputacją w zakresie sprzedaży i serwisu sprzętu. Dzięki swoim staraniom, reprezentowane przez nią marki są liderami na tureckim rynku. Obecnie Çukurova Ziraat zamierza uplasować na tej pozycji firmę Hyster, oferując jej produkty, części zamiennie i usługi.

Na wystawie BAUMA w Bombaju, która odbyła się na początku lutego, TIL i Hyster pokazały jak ich partnerstwo koncentruje się na rynku indyjskim.  TIL jest jednym z głównych dostawców ciężkiego sprzętu na lokalnym runku. Firma działa od 65 lat, posiada ponad 60 oddziałów i daje zatrudnienie ponad 1800 pracownikom, co stanowi gwarancję dużej obecności marki Hyster na loklanym rynku.Obecnie TIL Ltd dostarcza sprzęt i zapewnia wsparcie większości głównych portów, terminali oraz zakładach przemysłu ciężkiego w regionie (łącznie z firmami z branży zbrojeniowej i górniczej). 

Połączone siły Hyster i jej globalnej sieci partnerów dystrybucyjnych zapewniają wielkim międzynarodowym korporacjom, a także lokalnym firmom dostęp do najnowocześniejszych wózków widłowych i wysokiej jakości obsługi serwisowej.  Hyster planuje zaprezentować mocne strony takiego partnerstwa podczas wystawy CEMAT 2011 w Hanowerze w Niemczech. Jednocześnie, Hyster chce pokazać jak ważne jest zapewnienie dostępu do najlepszych praktyk i doświadczeń branżowych na rynkach lokalnych.  Oczekuje się, że podczas wystawy zostaną ogłoszone nazwy nowych dealerów z regionu Europy Wschodniej.

Dystrybutorzy Hyster zatrudniają profesjonalnych konsultantów ds. sprzedaży oraz wykwalifikowany personel techniczny, który został odpowiednio przeszkolony w zakresie produktów firmy Hyster, posiada dostęp do dokumentacji technicznej oraz wsparcia i części Hyster. Za nadzór nad oferowanymi produktami i usługami odpowiedzialny jest zespół Dyrektorów Regionalnych Hyster oraz indywidualnie wyznaczeni specjaliści ds. produktów.

„Hyster oferuje globalną sieć dystrybucji dla wszystkich typów firm na całym świecie”, mówi Ralf Mock, Dyrektor Zarządzający NACCO Materials Handling Group na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.  „Jesteśmy w stanie zaoferować podobny standard usług na całym świecie” - dodaje, wyjaśniając, że firma Hyster dokładnie wybrała globalną sieć lokalnych partnerów dystrybucyjnych, bazując przy tym na ich jakości wsparcia klientów oraz nieskazitelnej etyce świadczenia usług tak, aby być w stanie zapewnić specjalistyczne usługi doradcze oraz efektywność obsługi na lokalnych rynkach.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.hyster.eu.