loading

Wiodący dostawca szerokiego asortymentu produktów o zasięgu globalnym

Hyster jest jedną z najbardziej znanych w przemyśle marek z reputacją producenta trwałych urządzeń podnoszących sięgającą lat 20 ubiegłego wieku. 
Jako światowy lider w dziedzinie produkcji wózków widłowych oferujemy pełen asortyment urządzeń magazynowych, przemysłowych wózków widłowych, wózków do transportu kontenerów oraz reach stackerów, jak również wysokiej jakości części tak, aby wyjść naprzeciw Waszym potrzebom w zakresie transportu wewnętrznego.

Nasza ogólnoświatowa sieć dystrybutorów zapewnia profesjonalne doradztwo i szybko reagujący serwis lokalny. Dostarczamy pełen pakiet produktów i rozwiązań pomagających Wam w podnoszeniu wydajności, obniżaniu kosztów oraz sprawiających, że wasze towary będą płynnie przewożone.

Hyster korzysta ze specjalistycznej wiedzy i z zasobów globalnej organizacji produkcyjnej. Zakłady w 13 miejscach na całym globie wytwarzają wysokiej jakości komponenty i montują gotowe wózki na różne rynki na całym świecie.

Globalne korzyści i dostosowane rozwiązania

W Hysterze znajdziecie siłę dużej ogólnoświatowej organizacji, która zajmuje się produktem kompleksowo: projektowaniem, wytwarzaniem i dystrybucją.

Pomaga to maksymalizować wyniki ekonomiczne i osiągać konsekwentnie wysoką jakość. Jednocześnie przedsiębiorstwo zachowuje elastyczność, by dostosowywać wyroby i rozwiązania i wydajność produkcji zgodnie z potrzebami lokalnego rynku.

Rozległa Sieć Ogólnoświatowa

Produkty Hystera są sprzedawane i serwisowane poprzez rozległą sieć wyłącznych dealerów. Ponad 65 autoryzowanych dealerów zapewnia lokalną sieć sprzedaży i serwisu w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Dealerzy zostali starannie wybrani przez Hystera na podstawie ich możliwości zapewnienia solidnego wsparcia klientom i wysokiej etyki obsługi posprzedażnej.

Nasi dealerzy zatrudniają fachowych doradców handlowych oraz wykwalifikowany personel techniczny, którzy zostali przeszkoleni i certyfikowani w zakresie naszych produktów i posiadają dostęp do obszernej wiedzy technicznej oraz zespołów wsparcia Hystera.

Aby dowiedzieć się więcej o Hyster Europe i pełnym zakresie urządzeń do transportu wewnętrznego odwiedź www.hyster.com